NOVUM HOME to:

 • rodzinne lokum z ogrodem w cenie mieszkania w mieście
 • nieruchomość położona do 25 min. od centrum miasta
 • racjonalna cena w dobrej jakości.
 • Dlaczego warto wybrać NOVUM Home?

  Zwarta
  Bryła

  To  jedna z najbardziej charakterystycznych cech nowoczesnego domu. Budynek stanowi prostą, jednolitą całość. Elegancka bryła o wysokim standardzie wykończenia wraz oryginalnymi elementami elewacji.

  Precyzja
  wykonania

  Dzięki nowym technologiom i materiałom wysokiej jakości budynki są trwałe, energooszczędne, funkcjonalne i eleganckie przyjemne dla każdego inwestora. Wszelkie szczegóły zaprojektowane są z wysoką starannością, natomiast poszczególne elementy są do siebie dopasowane z niezwykłą precyzją.

  Ekologia

  Stosujemy energooszczędne rozwiązania zgodnie z wytycznymi WT 2021, które sprawią, że nasze nowoczesne domy są tanie w utrzymaniu, ekologiczne oraz bardzo komfortowe dla jego mieszkańców. Działanie zgodne z wyznaczonymi normami przyczynia się do obniżenia rachunków, co jest bardzo opłacalne w perspektywie czasu oraz pozwala zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko naturalne.

  Duże
  Przeszklenia

  Nowoczesny dom charakteryzuje się dużymi, szczelnymi oknami i przeszkleniami, które pozwalają doskonale doświetlić budynek. Ważną rolę odgrywa prawidłowa izolacja. Dzięki temu dom staje się przestrzenny oraz jasny, a koszty jego eksploatacji zostają znacząco ograniczone.

  Przestronne
  wnętrze

  Wnętrze domu nowoczesnego charakteryzuje się prostotą. Rozkład pomieszczeń jest tak pomyślany, by codzienne życie było lekkie i przyjemne. Otwarta kuchnia łączy się z salonem co z wszelkimi przeszkleniami tworzy przestronny open space. Liczba korytarzy ograniczona jest do minimum. Łatwą komunikację umożliwiają również wygodne schody oraz odpowiednio zagospodarowany ogród.

  Lokalizacja

  Lokalizacja z katalogu naszych działek lub wybrana przez Klienta

  Materiały
  Wykończeniowe

  Zestawiamy ze sobą różne materiały oraz kolorystykę elewacji . Dzięki subtelnym kontrastom budynek zyskuje dodatkowe walory estetyczne.

  Inteligentnerozwiązania

  W naszych domach na życzenie Klienta jest możliwość zainstalowania nowoczesnych instalacji grzewczych, oświetleniowych sterowanych za pomocą najnowszych rozwiązań. Idąc za najnowszymi trendami i nowinkami technologicznymi możemy także wykorzystać systemy fotowoltaiczne.

  [cta-novumhome]

  Skontaktuj się

  z nami.

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
  Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 17:00

  Telefon

  +48 22 602 25 25

  Mail

  biuro@novumhome.pl

  KONTAKT