Przejdź do treści

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy deweloperem i generalnym wykonawcą domów w zabudowie bliźniaczej pod własną marką Novum Home. Dbamy o wysoką jakość naszych domów i zadowolenie klientów.

Patryk Cencora

CO-FOUNDER

Dyplomowany technik budownictwa z dużym doświadczeniem budowlanym. Swoje kompetencje zdobywał między innymi podczas budowy domów jednorodzinnych dla klientów prywatnych, pełniąc nad nimi pełny nadzór. Realizował także projekty komercyjne, takie jak wznoszenie budynku straży pożarnej na lotnisku w Balicach oraz prace budowlane,  związane z wznoszeniem biurowca firmy Biuromax

przy ulicy Radzikowskiego 3 w Krakowie. Rozwijał swoje umiejętności z zakresu zarządzania, pełniąc rolę dyrektora w Firmie Moderno Studio, specjalizującej się w aranżacji wnętrz mieszkalnych wraz z wykonawstwem, oraz na stanowisku kierownika ekipy zajmującej się pracami ogólnobudowlanymi i wykończeniowymi w Firmie Forever Małgorzata Bedus

Franciszek Badowski

CO-FOUNDER

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Zdobył Międzynarodowy Certyfikat Mercedes-Benz „Certificate of Excellence”, gdzie egzamin zdał z najlepszym wynikiem w Polsce. Swoje doświadczenie zdobywał w przedsiębiorstwach z branży motoryzacyjnej, takich jak Mercedes-Benz, BMW Bawaria Motors oraz Ferrari Polska. We współpracy z Mercedes-Benz został

powołany do zarządzania personelem, organizującym eventy w ramach projektu o nazwie „Stacja Mercedes”. Pracując w przedsiębiorstwie Ferrari Polska, tworzył oraz zarządzał zespołem, który organizował eventy w Polsce oraz za granicą. Obecnie zasiada jako Prezes w spółkach zajmujących się m.in. handlem pojazdami samochodowymi, handlem hurtowym, produkcją papieru i wyrobów z papieru, zarządzaniem stronami www – hosting oraz pracami budowlanymi, związanymi ze wznoszeniem budynków.

W swoim doświadczeniu budowlanym realizował projekty komercyjne, takie jak Park Handlowy w miejscowości Łęczna przy ul. Polnej oraz Centrum Handlowe w Łodzi przy ul. Traktorowa 50 – 58. Realizował także flipy mieszkaniowe: m.in przy ul. Brackiej, Belwederskiej, Przasnyskiej, Złoczowskiej.

Jerzy Smagowski

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Wieloletni specjalista od zarządzania i projektów budowlanych. Były prezes zarządu Mostostalu Zabrze i Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych z Katowic.

Tomasz Bruski

CO-FOUNDER

Ukończył Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku finanse i rachunkowość, (studia magisterskie na kierunku finanse i rachunkowość) oraz studia MBA Finance na Akademii Leona Koźmińskiego. Od 7 lat nadzoruje projekty deweloperskie

od strony finansowej (przygotowanie budżetów, analiza wykorzystania budżetów w trakcie trwania inwestycji, rozliczenie budżetu po zakończeniu projektu). Oprócz tego, specjalizuje się w analizie opłacalności projektu, tworzeniu autorskich modeli finansowych, pozyskiwaniu finansowania bankowego oraz obligacyjnego dla projektów. Nadzoruje także obieg korespondencji z funduszami, bankami i kowenantami.

Olga Zdral

MANAGER DS. SPRZEDAŻY

olga.zdral@novumgroup.pl

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Zarządzania. Zdobyła certyfikat z zakresu Prawa Budowlanego i Realizacji Procesu Inwestycyjnego. Od lat pełni rolę Project Managera.

Doświadczenie budowlane rozpoczęła budując kilka Inwestycji na cele sprzedażowe jako prywatny Inwestor. Sprawuje pieczę nad wieloma projektami osiedli mieszkaniowych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Tomasz Wrzosek

PROJECT MANAGER

tomasz.wrzosek@novumgroup.pl

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku inżynierii Środowiskowej oraz Inżynierii Sanitarnej i Wodnej.
Swoje doświadczenie zdobywał w dużych firmach budowlanych: LC CORP, RC Projekt, PORR czy Bud-Inż.

Opanował tam umiejętności nadzoru budowlanego – od koordynacji ekip budowlanych, wyszukiwania i usuwania usterek aż po przeglądy i przekazywanie lokali.

Bartłomiej Kamiński

MANAGER DS. NIERUCHOMOŚCI

bartlomiej.kaminski@novumgroup.pl

Inżynier, absolwent Wyższej Szkoły Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie – kierunek Gospodarka Przestrzenna. Przez lata pracował w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Mazowieckim w wydziale Planowania Przestrzennego. W PFM Group odpowiada za pozyskiwanie gruntów.

Tomasz Kacprzak

SPECJALISTA D/S POZYSKIWANIA GRUNTÓW

tomasz.kacprzak@novumgroup.pl

Absolwent Wyższej Szkoły Menedżerskiej SIG w Warszawie. Swoją karierę na rynku nieruchomości rozpoczął w 2000 roku. Przez wiele lat zajmował się pozyskiwaniem gruntów inwestycyjnych pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne oraz obiekty komercyjne. Obecnie w Novum Group pozyskuje grunty i realizuje inwestycje z zakresu budowy powierzchni magazynowych.

Asystentka zarządu

BIURO@NOVUMGROUP.PL

Księgowość

KSIEGOWOSC@NOVUMGROUP.PL