O NOVUM HOME

NASZE DOMY NOVUM home

NovumHome to projekt domu bliźniaczego 2-kondygnacyjnego z idealnie rozplanowanowaną powierzchnią, poddaszem użytkowym oraz miejscem garażowym. Powstał on w odpowiedzi na obecnie panujące oczekiwania i wymagania Nabywców.

Niepodważalnym atutem naszych domów jest lekkość, elegancja i prostota w projektowaniu oraz fakt, że podążamy za najnowszymi trendami architektury, które opierają się na eleganckiej bryle budynku, wysokim standardzie wykończenia wraz oryginalnymi elementami elewacji.
Projekt domów NovumHome łączą ze sobą dogodną dla każdego klienta lokalizację oraz konkurencyjną cenę.

Przestrzenie można umeblować w taki sposób, by każdy z domowników miał wystarczająco dużo miejsca i czuł się w nim doskonale.

WNĘTRZE DOMÓW NOVUM HOME

Przestronne, duże wnętrza, otwarta na salon kuchnia z jadalnią to zdecydowane atuty NovumHome. Cześć dzienna dzięki temu, że jest obszerna, stwarza idealne warunki do życia rodzinnego jak i towarzyskiego. Bardzo duże przeszklenia sprawiają, że pomieszczenia są jeszcze bardziej przestrzenne oraz dobrze doświetlone.

Możliwość bezpośredniego wyjścia z salonu na taras, który można urządzić według własnych upodobań.

Pokoje dla dzieci usytułowane są na piętrze, jasne z dużymi oknami aż do samej podłogi, przez które wpada bardzo duża ilość światła dziennego, niezbędnego do odrabiania lekcji czy edukacji.

Dwie łazienki to praktyczny element zagospodarowania domu. Dlatego też jedną z nich zaprojektowaliśmy na parterze, drugą zaś, bardziej przestronną z osobną toaletą na pierwszym piętrze.

W projekcie domu nie zapomnieliśmy również o jakże potrzebnym każdej rodzinie pomieszczeniu gospodarczym usytuowanym zaraz przy głównym wejściu do domu oraz garażu. Kolejnym plusem jest możliwość własnej aranżacji 95m2 poddasza.

NASZ KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 17:00

Telefon

+48 22 602 25 25

Mail

biuro@novumhome.pl

KONTAKT