Krótkoterminowa inwestycja w nieruchomości,

atrakcyjna stopa zwrotu.

Novum Home

Zapraszamy inwestorów prywatnych do przyłączenia się do projektów deweloperskich Novum Home. Oferujemy wysokie oprocentowanie wkładów oraz zabezpieczenia na spółkach celowych, które są właścicielami budowanych przez nas osiedli. Szczegóły oprocentowania oraz zabezpieczeń można uzyskać pod adresami: mariusz.przybylski@pmf-group.pl oraz karolina.kalina@pfm-group.pl

Pamiętaj! Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Zapoznaj się ze szczegółami oferty u naszych pracowników. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się

z nami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00- 17:00

Telefon

+48 796 112 828 Mariusz Przybylski
+48 796 112 844 Karolina Kalina

Mail

mariusz.przybylski@pfm-group.pl
karolina.kalina@pfm-group.pl

KONTAKT

Nasz model działania

 

Zwarta
Bryła

To  jedna z najbardziej charakterystycznych cech nowoczesnego domu. Budynek stanowi prostą, jednolitą całość. Elegancka bryła o wysokim standardzie wykończenia wraz oryginalnymi elementami elewacji.

Duże
Przeszklenia

Nowoczesny dom charakteryzuje się dużymi, szczelnymi oknami i przeszkleniami, które pozwalają doskonale doświetlić budynek. Ważną rolę odgrywa prawidłowa izolacja. Dzięki temu dom staje się przestrzenny oraz jasny, a koszty jego eksploatacji zostają znacząco ograniczone.

Materiały
Wykończeniowe

Zestawiamy ze sobą różne materiały oraz kolorystykę elewacji . Dzięki subtelnym kontrastom budynek zyskuje dodatkowe walory estetyczne.

Precyzja
wykonania

Dzięki nowym technologiom i materiałom wysokiej jakości budynki są trwałe, energooszczędne, funkcjonalne i eleganckie przyjemne dla każdego inwestora. Wszelkie szczegóły zaprojektowane są z wysoką starannością, natomiast poszczególne elementy są do siebie dopasowane z niezwykłą precyzją.

Przestronne
wnętrze

Wnętrze domu nowoczesnego charakteryzuje się prostotą. Rozkład pomieszczeń jest tak pomyślany, by codzienne życie było lekkie i przyjemne. Otwarta kuchnia łączy się z salonem co z wszelkimi przeszkleniami tworzy przestronny open space. Liczba korytarzy ograniczona jest do minimum. Łatwą komunikację umożliwiają również wygodne schody oraz odpowiednio zagospodarowany ogród.

Inteligentnerozwiązania

W naszych domach na życzenie Klienta jest możliwość zainstalowania nowoczesnych instalacji grzewczych, oświetleniowych sterowanych za pomocą najnowszych rozwiązań. Idąc za najnowszymi trendami i nowinkami technologicznymi możemy także wykorzystać systemy fotowoltaiczne.

Podążamy za dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

ATRAKCYJNA INWESTYCJA

NISKI PRÓG WEJŚCIA

zabezpieczenie NA UDZIAŁACH

WYSOKI ZYSK

    szybki zwrot      z inwestycji