MIESZKAJ BLIŻEJ NATURY I BLIŻEJ MIASTA

Novum Home to inwestycja, która łączy harmonię podmiejskiego życia rodzinnego z bliskością centrum. Obecnie realizujemy projekt w Boryszewie, przy ul. Czapli, który oddalony jest 8 km od Warszawy, a do centrum jedziemy 30 minut. Inwestycja składa się z 16 domów, każdy o powierzchni 135m2 wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni ok 450m2.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Położenie naszej Inwestycji  cechuje przede wszystkim bardzo atrakcyjne połączenie z miastem stołecznym Warszawa oraz bliskość do  wielu ważnych elementów infrastruktury miejskiej tj: urząd gminy, poczta, przedszkola, szkoły, obiekty sportowo-rekreacyjne, punkty usługowo-handlowe m.in.sklep budowlany, hurtownia zabawek oraz elementy zieleni- Mazowiecki Park Krajobrazowy. Ważnym aspektem, o którym warto wspomnieć jest to, że w odległości około 3km powstaje „Projekt Góraszka”. Będzie to jedyny taki obiekt we wschodniej części aglomeracji warszawskiej. Projekt Góraszka to wyjątkowa inwestycja, która zaspokoi potrzeby mieszkańców m.in. połączenie możliwości wygodnych zakupów z atrakcyjną formułą spędzania czasu wolnego w unikatowym, naturalnym otoczeniu. W projekcie także została uwzględniona część rozrywkowa Majaland przeznaczona dla rodzin z dziećmi.

ODLEGŁOŚĆ

Warszawa-10 km,

„Projekt Góraszka”- 5km,

Szkoła podstawowa – 4,6km

Niepubliczne Przedszkole i klub Malucha “Kangurek” – 2,85km

Publiczne Przedszkole “Misia Uszatka” – 4,4km

Apteka – 4km

Poczta Polska – 6,2km

Najbliższa restauracja- 3,4km

Urząd Gminy – 4km

Park Miejski z Pałacem Szymona Neuman-4km

Targowisko miejskie- 4,2km

Stadion/Klub sportowy – 5.3 km

Międzyleski Szpital Specjalistyczny- 19km

Stacja Paliw – 5,1km

Paczkomat – 4,5km

Fryzjer – 4,8km

Przychodnia weterynaryjna – 6km
Sklep sporzywczy – 2km

POWIERZCHNIA

Novum domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m² to:
Powierzchnia parteru: 62,94 m² (Hol 2,08m², wiatrołap 3,6m², Łazienka 5,22m², Salon z aneksem kuchennym 35,4m², Garaż 16,64m²)
Powierzchnia piętra 67,06m² (Sypialnia 19,65m², Gabinet 10,20m², Pokój 1- 11,62m²,  Pokój 2- 11,11m², Łazienka 7,22m², Korytarz 7,26m²

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

PARTER: to dobrze doświetlona naturalnym światłem strefa dzienna z otwarta na taras jadalnia, która płynnie łączy się z salonem oraz funkcjonalna kuchnia. W programie kuchni przewidziano obszerne blaty robocze, miejsce na wysoką zabudowę oraz praktyczny barek śniadaniowy. Od strony frontowej znajduje się łazienka z prysznicem oraz garaż.
PIĘTRO
Na piętrze usytuowane są 3 duże sypialnie, każda z nich doświetlona dużym oknem oraz gabinet, który można zaaranżować według własnych potrzeb.

skontaktuj się z nami